vše pro hotely a restaurace

Výsledky hlasů Hotel roku 2017 jsou již sečteny

Výsledky hlasů v rámci 6. ročníku udílení cen Hotel roku 2017 – Czech Hotel Awards jsou již sečteny. Tato důležitá hotelová událost si klade za cíl, představit široké veřejnosti skutečně to nejlepší, co česká hotelová scéna nabízí. Podstatou udílení cen Czech Hotel Awards je snaha o vytvoření zodpovědné platformy, která veřejnosti umožní, zorientovat se v široké nabídce ubytovacích zařízení.

Chceme, aby ocenění Czech Hotel Awards bylo vnímáno jako orientační bod, zaručující vysokou kvalitu. Pomáháme hoteliérům, kteří svou činnost staví na dobrých referencích, kvalitním servisu a službách. Hlasování probíhalo na webových stránkách udílení cen Czech Hotel Awards www.hotelawards.cz do 15. února 2017. Ocenění pro Hotel roku 2017 jsou udělována pro každý kraj a pražský obvod.

Nominované hotely jsou registrovány na oficiálních webových stránkách soutěže, kde pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3, 4, 5 hvězd, Wellness&Spa a Congress hlasuje veřejnost. Na základě součtu hlasů bude vyhodnocen absolutní vítěz každé kategorie.

Slavnostní večer

Slavnostní udílení cen se uskuteční v úterý 28. března 2017 od 19.00 v Divadle Le Royal v Praze. I v letošním roce se můžete těšit na pravého gentlemana Jana Smigmatora, který Vás provede večerem plným krásných žen, nebezpečných mužů a dechberoucích zážitků. Vzácným hostem slavnostního udílení cen Hotel roku 2017 bude okouzlující česká zpěvačka Heidi Janků.

Těšit se můžete na bohatý divadelně-taneční program, který speciálně pro šestý ročník udílení cen Czech Hotel Awards připravil taneční soubor Pop Balet. Magická show v podání Falešných hráčů, v čele s dokonalým Jakubem Kroulíkem, Vás vtáhne do světa magie, hazardu a zázraků.

Udílení cen

Nad udílením cen Czech Hotel Awards Hotel roku 2017 i v letošním roce převzalo záštitu Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a agentura Czech Tourism. Jsme velice potěšeni, že právě tato organizace, která si klade za cíl propagovat Českou republiku jako destinaci cestovního ruchu v zahraničí i v České republice, se spolu s námi podílí na růstu kvality a naplňování potenciálu ubytovacích zařízení v České republice.

Staňte se součástí smysluplného poslání. Staňte se součástí Czech Hotel Awards Hotel roku 2017.
Více informací o udílení cen Czech Hotel Awards Hotel roku 2017 naleznete na oficiálních stránkách www.hotelawards.cz.

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available