vše pro hotely a restaurace

????????????????????Hotel a restaurace Panská

Hotel Panská se nachází v lázeňském městečku Bechyně, 120 km jižně od Prahy. Nabízí příjemný rustikální styl a klidné prostředí romantického městečka přímo v srdci jižních Čech. Hotel má dlouholetou tradici a rodinnou atmosféru, která potěší osobním přístupem.

Hotel Panská s kapacitou 27 pokojů je velmi dobrým výchozím bodem pro výlety jak pěší, tak cykloturistické. Na své si přijdou i milovníci rybaření a památek. Den pak můžete završit v hotelové restauraci, která je vyhlášená tradiční českou kuchyní, vynikajícími steaky, zajišťováním občerstvení pro všechny akce v zámeckém resortu, a především pravidelnými gastronomickými akcemi. Od roku 2014 hotel spolupracuje s dvojnásobným mistrem ČR kuchařem Pavlem Minářem, členem seniorského kuchařského týmu AKCČR.

Hotel také pravidelně nabízí klientům tématicky zaměřené pobytové balíčky, které se mění podle sezony. Do stálé nabídky patří například balíček Romantik, Gurmán nebo velmi oblíbený 50+, určený pro páry a přátele aktivního středního věku. Nově také nabízí hotel Panská ojedinělý balíček Dámská jízda, určený pro ženy a slečny jakéhokoli věku. Dámy čeká nejen welcome drink a masáž, ale také profesionální líčení z rukou odborníků. Nově vytvořené balíčky zaměřené jsou zaměřené na fitness a relax. Sportovní balíček zahrnuje zdravou výživu.

Co je důkazem osobního přístupu ke klientům?

Balíček šitý na míru! Tým hotelu Panská v Bechyni jej sestaví podle vašich představ. Neváhejte! Objednejte si pobyt a přesvědčte se sami.

Hotel a restaurace Panská se těší na vaši návštěvu. ????????????????????

Kontak:

Hotel a restaurace Panská
Nám. T.G.Masaryka 54
391 65 Bechyně

Tel: 381 211 235

e-mail: info@resort-bechyne.cz
web: www.panstvi-bechyne.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available