vše pro hotely a restaurace

AdalbertHotel Adalbert Praha

Hotel Adalbert se nachází v Břevnovském klášteře, který je nejstarším mužským klášterem v Česku (založen 993) Hotel sídlí v patrové budově na půdorysu písmene „U“, která je torzem bývalého konventu. První své hosty přivítal v roce 2003.

V roce 2006 se jako první hotel v Česku stal držitelem ekologického certifikátu EU The Flower, garantovaným Ministerstvem životního prostředí a kromě toho obdržel ocenění Ekologicky šetrná služba. Tohoto kreditu dosáhl díky pečlivě budované filosofii, které základem je přesvědčení, že každá organizace i každý jedinec má nespornou a jedinečnou možnost přispět k ochraně a zlepšení prostředí, ve kterém žije.

Adalbert má ráz rodinného podniku. Přímo v srdci břevnovského kláštera naleznou zázemí nejen novomanželé, kteří právě uzavřeli sňatek a mají zde své speciální apartmá, ale třeba i účastníci náročné konference. Hotel disponuje prostory k pořádání konferencí, školení a jiných akcí (oslavy, výročí) v budově hotelu nebo v přilehlém křídle Břevnovského kláštera.

Tříhvězdičkový hotel Adalbert najdete na půl cesty mezi letištěm a středem města. Na Pražský hrad i Letiště Václava Havla dorazíte za 15 minut. Tramvajová zastávka je poblíž hotelu. Nicméně všechno, kvůli čemu do Prahy přijedete máte na dosah ruky – historii, odpočinek, kulturu, dobrou kuchyni a v blízkosti hotelu projdete do klidné a rozlehlé klášterní zahrady.

Díky kvalitním službám a výhodné poloze je hotel Adalbert ideálním místem pro obchodní schůzky či jednání. Spojit svou schůzku s obědem nebo večeří můžete v Klášterním šenku. Pokud potřebujete pro jednání více klidu, můžete využít jeden ze tří hotelových salonků.

Ze služeb hotelu pro hosty vybíráme – pokrytí WiFi, pronájem konferenční techniky, parkování v areálu zdarma a kompletní cateringový servis.

Nekuřácký Hotel Adalbert především nabízí pohodlné a plně vybavené pokoje se sprchovým koutem, WC, satelitní TV, trezorem a fénem a výtahem do obou pater. V hotelu se nalézá 23 pokojů se 44 lůžky, včetně dvou apartmá a jednoho bezbariérového pokoje se saunou. Jako Hotel Garni poskytuje svým hostům ubytování se snídaní tzv. Bed & Breakfast. V hodnocení v booking.com dosáhl v roce 2014 výši 8,9.

Čím je výjimečný?

Má přátelskou a klidnou atmosféru! Přesvědčte se!Adalbert Certificate

Tým hotelu Adalbert

Kontakt: 

Hotel Adalbert
Břevnovský klášter
Markétská 1/28
169 00 Praha 6

Tel: 220 406 170
Fax:220 406 190

e-mail: recepce@hoteladalbert.cz
web. www.hoteladalbert.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available