vše pro hotely a restaurace

hostelbookers-logoRezervační systém Hostelbookers

Hostelbookes nabízí různé možnosti nastavení. Lze na něm prodávat jednotlivé postele v pokoji, stejně tak samostatné pokoje a apartmány, takže na něm mohou prodávat prakticky všechny druhy ubytovacích zařízení. Má jednoduchou grafiku, takže administrativní rozhraní je velmi přehledné.

Dalším velkým plusem tohoto rezervačního systému je to, že odpadá fakturace provizí. Systém si totiž stáhne z kreditní karty hosta svou provizi již ve chvíli, kdy je rezervace vytvořena. Do hotelového systému je zadána cena o provizi nižší. Navíc je se tím také snižuje procento nedojezdů.

Má systém nějaké nedostatky?

Jedna drobná nevýhoda oproti jiným systémům, je vkládání ceny za osobu v pokoji. Pokud ovšem prodáváte i na jiných systémech určených pro levné ubytování (webresint, hostelworld nebo flashbooking), tak jste zvyklí. Vy ostatní si dáte pozor, až při kontrole zjistíte, že prodáváte online za nesmyslně vysoké ceny.

Kapacita se také počítá na lůžka, takže pokud chcete například prodávat 4 dvoulůžkové pokoje, pak musíte nastavit prodej osmi lůžek.


HostelBookers

Další drobností, která trochu znepříjemňuje práci při zadávání cen a kapacity, je otvírací panel, ve kterém se vše zadává. Funkce Open panel je celkem logická. Na povinnost kliknout na tlačítko Close panel si člověk těžko zvyká.

Systém má vlastní hodnocení, kvalitní filtrování a je velmi dobře optimalizovaný, takže když budete nabízet kvalitní produkt za velmi dobrou cenu, pak z něj dostanete celou řadu rezervací.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: logo Hostebookers
Související články:

Rezervační systémy, Cenová parita, Channel Manager, Porovnávače cen, Slevové systémy, Globální Distribuční Systém

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available