vše pro hotely a restaurace

wotifExpedia kupuje Wotif

Australský rezervační systém Wotif bude co nevidět patřit Expedii. Pokud jste tedy z důvodu poklesu rezervací v minulosti byli nuceni uzavřít prodej na tomto systému – nezoufejte. Stejně jako před pár měsíci Expedia napojila na svůj extranet administraci systému Venere, určitě za nějakou dobu napojí i Wotif.

Zde je další důkaz, že se stále internetové rezervační systémy spojují a využívají tak navzájem svých databází, produktů a nástrojů.

Jak funguje Wot Hotel?

Wotif je velmi kvalitní rezervační systém. Má celou řadu marketingových a prodejních nástrojů – flaming deals což je něco jako smart deals na Bookingu. Dále Wotif umožňuje zadat slevy na delší pobyty a má také vlastní Wot Hotel, který funguje stejně jako Secret Hotel na Lastminute nebo Surprice Hotel na HRS to znamená, že klient se dozví v jakém hotelu si udělal rezervaci až potom, co obdrží potvrzení rezervace, která je většinou s velkou slevou a non-refundable.

Administrační rozhraní Wotifu funguje stejně jako extranet systému RatesToGo, které jsou nyní součástí Orbitzu.

Jediným problém Wotifu byl v minulosti výrazný pokles počtu rezervací, který řadu hotelů nepřímo donutil přestat na tomto systému prodávat. Z tohoto důvodu také výrazně klesl počet pražských hotelů prezentovaných na tomto systému. Ti skalní co vydrželi a prodávají tam do dnes mají nyní menší konkurenci a snad jim to přináší i více rezervací. Škoda jen, že v tak malém počtu hotelů prezentovaných na tomto systému je každému hned jasné, který hotel ten “Wot Hotel” je.

Autor: Dana Petrunčíková Foto: logo Wotif
Související články:

Internetové rezervační systémy WebJet kupuje SunHotels HRS a Hotel.de spojili extranet

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available