vše pro hotely a restaurace

RedakceBc. Dana Petrunčíková

Šéfredaktorka tohoto hotelového magazínu studovala na Ekonomické akademii s hotelovým zaměřením a na Vysoké škole podnikání a práva (VŠPP) v Praze.

Její kariéra začala v hotelu Corinthia v Praze na rezervačním oddělení, kde získala první zkušenosti s prací v mezinárodním hotelovém řetězci a s prodejem přes internetové rezervační systémy. Po zahraniční zkušenosti v hotelu Hilton Sydney pracovala v rakouském hotelovém řetězci ARCOTEL v pražském hotelu Teatrino jako Reservation Manager.

Po té se vrátila do hotelu Corinthia, aby zde rozvíjela své znalosti a zkušenosti jako Revenue Manager. Zde naplno využila své dosavadní zkušenosti s prodejem přes internetové rezervační systémy a několikanásobně tak zvýšila tržby plynoucí z tohoto segmentu. S nástupem internetu jako marketingového a prodejního nástroje přijala pozici Projektového Manažera ve společnosti HotelPro, kde spolupracovala přímo s programátorem na optimalizaci rezervačního systému Charming Prague Hotels.

Tyto své bohaté zkušenosti pak využila ve společnosti TOP Hotels Group a.s., kde působila pět let jako Revenue Manager a E-commerce Manager. S nástupem nových marketingových nástrojů v podobě sociálních sítí, PPC, PPA a podobně, rozšířila ještě své znalosti této problematiky ve společnosti SEO-Expert a.s.

Během své kariéry získala řadu certifikátů například “Propagace firmy na Facebooku”, “Utell”, “Protel”, “Customer Service for the Olympic Games” a řadu dalších.

O své bohaté zkušenosti se nyní dělí se čtenáři tohoto hotelového magazínu.

Dana Petrunčíková

Šéfredaktor

Tel: 775 277 209
e-mail: redakce@hotely-hotelum.cz

Kontaktní formulář:

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Archiv článků
Dovolená
Booking.com
Obchodní sdělení