vše pro hotely a restaurace

Vše pro modernizaci Vašeho hotelu – audiovizuální, prezentační, řídící a bezpečnostní technika od C-MONT s.r.o.

Pro maximální spokojenost hotelových hostů je třeba jim připravit ty nejlepší možné podmínky. A nejde jen o perfektně ustlané postele nebo lahodné jídlo v bufetu. Nedílnou součástí každého moderního hotelu by měla být audiovizuální, prezentační a multimediální technika.

Proč? V různých částech hotelu mohou být její jednotlivé části různá využití (viz níže), obecně však slouží pro zjednodušení předávání informací hostů, zvýšení jejich komfortu a zábavy při pobytu. Užitečná je také v efektivním řízení hotelového provozu.

Technologie od společnosti C-mont

Na audiovizuální a prezentační techniku je odborníkem na slovo vzatým společnost C-mont. Soustředí se na poskytování takového vybavení, které vám umožní dělat vaši práci účinněji. Technologie, jejich ovládání a integrace, kterou instaluje nejen do hotelů, ale i škol, firem apod., klade největší důraz na efektivní funkčnost a snadnou obsluhu.

Kromě prodeje vám C-mont zajistí návrh celého technologického řešení i jeho následnou instalaci přímo ve vašem hotelu. Samozřejmostí je zaškolení personálu.

Kde všude mohou technologie ve vašem hotelu pomoci?

Recepce

Začněme od začátku. Recepce je většinou to první, co nový host při vstupu do hotelu spatří. První dojem, který na něj udělá, je pro další jeho chování klíčový. Proto je více než dobré jej zaujmout a získat si jeho pozornost. Skvěle ses pro to hodí veliká zobrazovací zařízení.

S patřičným grafickým provedením na něm můžete promítat praktické informace o hotelových službách, zobrazit nabídku restaurace nebo upomenout na výlety do okolí. Obsah sdělení už záleží pouze na vaší fantazii.

Hotelové pokoje

V pokoji, který je vybavený multimediálním zařízením, se bude každému pobývat mnohem lépe. Hovoříme zde nejen o televizích, ale i o ozvučení pokoje, úložišti hudby či filmů nebo přístupu k internetu. S pomocí chytré techniky lze také ovládat osvětlení, teplotu, žaluzie apod.

Salónek/konferenční místnost

Prostor, v němž ve vašem hotelu probíhají přednášky, semináře, prezentace, školení či výstavy je jeho komunikačním srdcem. Audiovizuální a prezentační technikou proto disponovat doslova musí. Nejedná se o levnou investici, vyplatí se zde však vsadit na kvalitu a nepodlehnout tlaku možných úspor. Nákupem nekvalitního laciného řešení nikdy nedosáhnete takové výkonnosti a spolehlivosti a ještě na vás mohou čekat náklady spojené s opravami apod.

Benefitem audiovizuální a prezentační techniky, kterou C-mont nabízí, je osobní zkušenost jejich pracovníků s prezentováním. Při návrhu celkového setupu s vámi vždy spolupracuje člověk, který má v tomto oboru své zkušenosti. Postupuje se individuálně s ohledem na dispozice konkrétního prostoru.

Základem jsou rozvody signálů, chcete-li kabeláž. Velmi často se pro jejich umístění používají zdi a stropy – z praktických i designových důvodů. Jejich rozmístění se volí tak, aby byla umožněna co největší univerzálnost v použití koncových zařízení.

Všechny koncové prvky AV a prezentační techniky si můžete buď přímo zakoupit, nebo pořídit formou krátkodobého pronájmu. Pokud tedy chystáte výjimečně se konající velikou akci, nemusíte vše hned kupovat.

Kromě velkoplošných zobrazovacích zařízení, která jsou základním kamenem každého prezentování, se řeší i kvalitní ozvučení a osvětlení místnosti. Samozřejmostí jsou i maličkosti v podobě prezentérů nebo kabeláže pro koncová zařízení prezentujících (PC, laptopy, tablety apod.).

S takto vybaveným prostorem budou všechny prezentace, školení a přednášky pro všechny zúčastněné strany značně pohodlnější, zábavnější a hlavně účinnější.

Další technologické vychytávky, které pozvednou úroveň vašeho hotelu

Navigační systém

Jinými slovy digital signature. Jde o to, že se svým hostům snažíte co nejvíce usnadnit orientaci uvnitř hotelu. Nikdo nemá rád bloudění. S vhodně rozmístěnými obrazovkami se správnými informacemi ušetříte váš personál věčného odpovídání na otázky: „Kudy se dostanu do restaurace?“, „Kde najdu výtah?“ nebo „Ve kterém salónku má firma „X“ školení?“

TV přes internetový protokol

IPTV je systém, kdy se služby digitální televize přenáší pomocí IP protokolu. Tento systém umožňuje přesnou personalizaci diváka a monitoring jeho preferencí. Na základě toho s ním můžete nadále velmi efektivně pracovat. Nabízet mu služby a reklamy na míru apod. Kromě sledování televize umožňuje tato platforma i další služby – surfování po internetu, interaktivní aplikace a další.

Zabezpečení – kamerové systémy

Bezpečnost, ochrana. Bez toho se těžko obejde jakýkoliv hotel. A mít na to několik očí navíc se vždycky hodí. Díky kamerám můžeme usvědčit nejednoho zloděje nebo vandala, v horším případě i nepoctivého zaměstnance.
Před vandaly a dalšími nevítanými návštěvníky vás zabezpečí i elektronický zabezpečovací systém, který jednoduše zamezí přístup osob do prostorů, v nichž nemají co dělat.

LED stěny

Obrazovky a LED stěny můžete využít nejen v recepci a na chodbách. V podobě velkoplošných projekčních ploch mohou být umístěné i na fasádě. Kromě získání pozornosti okolí je můžete využít i jako zdroj dalšího příjmu, to v případě promítání placených reklam.

Řídicí systémy

Je hezké disponovat veškerou skvělou technikou. Kdo ji však bude obsluhovat? Recepční už má i takhle práci nad hlavu, o potřebných znalostech a kvalifikace ani nemluvě.

Řešením toho problému jsou chytré řídicí systémy. Disponují intuitivním grafickým rozhraním, skrze které si i laik snadno definuje své potřeby a požadavky, na jejichž základě spustí na jednotlivých prvcích technologického vybavení požadovaný obsah. S řídicími systémy můžete ušetřit jednak na mzdových nákladech – veškerou techniku lze ovládat z jednoho místa jedním člověkem – a jednak na nákladech za energie – můžete vše vypnout najednou nebo naplánovat možnost vypnutí v určitý čas.

Pokud vás některé kousky z nabízených technologií zaujaly, obraťte se na společnost C-mont a dohodněte se na individuálním řešení přímo pro váš hotel.

“Nejsme sice přímý distributor žádné konkrétní značky, ale domníváme se, že je to spíš naší předností. Nebudeme Vám totiž vnucovat projektor na kterém máme největší zájem, protože je z “domácí stáje”, ale ten který bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Navíc z instalací pro distributory dobře známe většinu produktů na našem trhu. A to z praxe a odborných školení, nikoliv z prospektů.”

Kontakt: 

C-mont s.r.o.
Poděbradská 261/61
198 00 Praha 9
Tel: 774 737 741
E-mail: linhart@c-mont.cz
Web: www.c-mont.cz

Obchodní sdělení
Dovolená
Booking.com
Oblíbené články
  • No results available